voeto.ru страница 1
скачать файл
Відомості про переможців

ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

2012/2013 навчального року

з географії
Московський район м. Харків




з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва закладу освіти

Клас навчання

Профіль навчання

Прізвище, ім’я, по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади

Категорія вчителя

Кількість набраних балів

Місце, зайняте на ІІ етапі

1.

Нурмухаметов

Олексій


Русланович

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №58 Харківської міської ради Харківської області

8




Нікітіна

Валентина

Василівна


В

34

І

2.

Дмітрієв

Святослав

Станіславович


Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №140 Харківської міської ради Харківської області

8




Буряк

Юлія


Леонідівна

В, СУ

32

ІІ

3.

Нестеренко

Артем


Віталійович

Харківська гімназія №43 Харківської міської ради Харківської області

8




Медведєва

Вікторія


Вікторівна

В, ВМ

25

ІІІ

4.

Задніпровський

Владислав

Ігорович


Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №98 Харківської міської ради Харківської області

8




Захарова

Тетяна


Володимирівна

В, ВМ

20

ІІІ

5.

Мітіна

Тетяна


Олексіївна

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №128 Харківської міської ради Харківської області

8




Кряж

Сергій


Вікторович

І

23

ІІІ

6.

Німець

Олександр

Дмитрович


Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №140 Харківської міської ради Харківської області

9




Буряк

Юлія


Леонідівна

В, СУ

42

І

7.

Соха

Анна


Костянтинівна

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №84 Харківської міської ради Харківської області

9




Крамаренко

Тетяна


Олександрівна

В, ВМ

33

ІІ

8.

Корнієнко

Михайло


Вадимович

Харківський ліцей №141 Харківської міської ради Харківської області

9




Макєєв

Сергій


Петрович

СП

35,5

ІІ

9.

Синявін

Владислав

Валерійович


Харківська гімназія №144 Харківської міської ради Харківської області

9




Калініченко

Віталій


Юрійович

СП

36,5

ІІ

10.

Купріянова

Дарина


Сергіївна

Харківська спеціалізована школа ІІ-ІІІ ступенів №3 Харківської міської ради Харківської області

9




Лихвар

Людмила


Ананіївна

В, ВМ

27,5

ІІІ

11.

Альохіна

Анастасія

Марківна


Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №56 Харківської міської ради Харківської області

9




Бражникова

Валентина

Романівна


І

26,5

ІІІ

12.

Губін

Михайло


Андрійович

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122 Харківської міської ради Харківської області

9




Барилова

Людмила


Дмитрівна

І

26

ІІІ

13.

Сазонова

Таїсія


Михайлівна

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №128 Харківської міської ради Харківської області

9




Кряж

Сергій


Вікторович

І

31

ІІІ

14.

Норцова

Анна


Вікторівна

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №140 Харківської міської ради Харківської області

10

Математичний

Буряк

Юлія


Леонідівна

В, СУ

38,5

І

15.

Рожко

Анатолій


Володимирович

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №84 Харківської міської ради Харківської області

10

Економічний

Крамаренко

Тетяна


Олександрівна

В, ВМ

32,5

ІІ

16.

Волокітіна

Олена


Ігорівна

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №111 Харківської міської ради Харківської області

10

Економічний

Колоскова

Марина


Миколаївна

І

30,5

ІІ

17.

Косяков

Олег


Валерійович

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №128 Харківської міської ради Харківської області

10

Універсальний

Кряж

Сергій


Вікторович

І

29,5

ІІ

18.

Айвазян

Карина


Володимирівна

Харківський ліцей №141 Харківської міської ради Харківської області

10

Фізико-математичний

Махамат

Світлана


Василівна

В, ВМ

30

ІІ

19.

Заєв

Андрій


Олександрович

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №58 Харківської міської ради Харківської області

10

Інформаційно-технологічний

Куценко

Анжеліка


Володимирівна

І

25

ІІІ

20.

Локтіонова

Олександра

Серафімівна


Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №103 Харківської міської ради Харківської області

10

Математичний

Павленко

Ірина


Григорівна

В

26

ІІІ

21.

Воложенко

Юрій


Юрійович

Харківська гімназія №144 Харківської міської ради Харківської області

10

Математичний

Калініченко

Віталій


Юрійович

СП

28

ІІІ

22.

Остапенко

Анна


Василівна

Харківський ліцей №141 Харківської міської ради Харківської області

11

Економічний

Камишова

Олена


Василівна

В

40

І

23.

Кальницька

Аліса


Юріївна

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №56 Харківської міської ради Харківської області

11

Українська філологія

Бражникова

Валентина

Романівна


І

39,5

ІІ

24.

Бистряков

Олег


Миколайович

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №128 Харківської міської ради Харківської області

11

Універсальний

Кряж

Сергій


Вікторович

І

35

ІІ

25.

Макарова

Анастасія

Михайлівна


Харківська гімназія №43 Харківської міської ради Харківської області

11

Інформаційно-технологічний

Антонесьян

Марина


Євгенівна

В, ВМ

31

ІІІ

26.

Склярова

Лілія


Олександрівна

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №123 Харківської міської ради Харківської області

11

Економічний

Первишева

Наталія


Леонідівна

В, ВМ

29,5

ІІІ

27.

Міщенко

Марія


Віталіївна

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №140 Харківської міської ради Харківської області

11

Інформаційно-технологічний

Буряк

Юлія


Леонідівна

В, СУ

28

ІІІ

28.

Денисенко

Артем


Владиславович

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №142 Харківської міської ради Харківської області

11

Українська філологія

Шуліка

Марина


Геннадіївна

СП

30,5

ІІІ

29.

Соколан

Дар’я


Сергіївна

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №167 Харківської міської ради Харківської області

11

Економічний

Іваненко

Ніна


Іванівна

В, СУ

32

ІІІ
скачать файл



Смотрите также:
Відомості про переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади
126.4kb.
Список переможців ІІ (міського в м. Харкові) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики І місце
100.23kb.
Ііі етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії
87.55kb.
Завдання ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології
66kb.
Методичні рекомендації щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки
66.62kb.
Завдання І (шкільного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури
14.93kb.
Кіцманська районна державна адміністрація чернівецької області відділ освіти, молоді та спорту наказ 04. 04. 2013 м. Кіцмань №92 Про підсумки районного заочного етапу Всеукраїнської акції «День зустрічі птахів»
98.34kb.
Завдання III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики 23 січня 2010 р
26.58kb.
Завдання теоретичного туру ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання 2011-2012 н р
31.67kb.
Завдання ІІІ (міського) етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури
117kb.
Завдання IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з основ правознавства
59.96kb.
Результати ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства м. Київ, 2009 р. 9 Клас
155.61kb.