voeto.ru страница 1
скачать файл
Результати ІІІ (міського) етапу

Всеукраїнської олімпіади з правознавства

м.Київ, 2009 р.

9 КЛАС


п/п


Прізвище, ім’я та по батькові учасника олімпіади


Навчальний заклад




Район


Кількість балів (разом)



Молодик Діана Володимирівна

Ліцей №100 „Поділ”

Подільський

38



Амбарцумова Маргарита Юріївна

Гімназія № 191 імені П.Тичини

Дніпровський

37,5



Лєдєньова Анна Владиславівна

СШ № 125

Дніпровський

34,5



Васильєва Владислава Володимирівна

Кловський ліцей № 77

Печерський

32,5



Пермякова Олександра Миколаївна

СЗШ №112

Голосіївський

28,5



Будз Оксана Володимирівна

Гімназія № 177

Солом’янський

28,5



Сорока Анастасія Сергіївна

Український гуманітарний ліцей

Печерський

28



Тер-Аракельянц Артем Ігоревич

Ліцей №100 „Поділ”

Подільський

27



Казакова Маргарита Олегівна

Український гуманітарний ліцей

Печерський

26,5



Бабицька Євгенія Вікторівна

Гімназія „Діалог”

Дарницький

25



Лісовий Владислав Геннадійович

СШ № 20

Оболонський

24,5



Тукало Тетяна Миколаївна

СШ №124 Ліцей №100 „Поділ”

Подільський

24,5



Шпорт Дар’я В’ячеславівна

Ліцей № 241 «Голосіївський»

Голосіївський

23,5



Наконечний Денис Володимирович

Гімназія “Троєщина”

Деснянський

23



Данович Наталія Олегівна

Український гуманітарний ліцей

Печерський

23



Кушніренко Алла Олександрівна

Гімназія “Троєщина”

Деснянський

22,5



Савченко Ангеліна Олександрівна

СШ №317

Святошинський

22,5



Циганок Євген Юрійович

Гімназія №59

Голосіївський

22



Кротевич Ілля Віталійович

ПАНТУУ «КПІ»

Солом’янський

22



Єрема Микола Рстиславович

Фінансово-правовий ліцей

Солом’янський

22



Кузьменко Максим Олексійович

Гімназія № 191 імені П.Тичини

Дніпровський

21,5



Левданський Євген Вікторович

Ліцей №100 „Поділ”

Подільський

21



Романовська Софія Сергіївна

Кловський ліцей № 77

Печерський

20,5



Бузницький Андрій Олегович

Гімназія №257 „Синьоозерна”

Подільський

20,5



Людвіченко Ганна Віталіївна

Український гуманітарний ліцей

Печерський

20



Клен Юлія Віталіївна

Кловський ліцей № 77

Печерський

20



Кузнєцова Марія Вікторівна

Український гуманітарний ліцей

Печерський

19,5



Кущак Вікторія Едуардівна

Кловський ліцей № 77

Печерський

19,5



Волинський Ілля Андрійович

Ліцей №100 „Поділ”

Подільський

19,5



Фурдило Катерина Олегівна

Ліцей №100 „Поділ”

Подільський

19,5



Ленний Олександр Володимирович

Український гуманітарний ліцей

Печерський

19



Гринь Владислав Петрович

Ліцей №100 „Поділ”

Подільський

19



Бубліченко Вікторія Вікторівна

Гімназія “Троєщина”

Деснянський

18,5



Вдовкін Олександр Олександрович

Природничо-науковий ліцей № 145

Печерський

18,5



Сідоренко Антон Сергійович

Ліцей №142

Солом’янський

18,5



Роздорожна Олександра Георгіївна

СЗШ № 99

Дніпровський

18



Антонова Єлизавета Сергіївна

Кловський ліцей № 77

Печерський

18



Євдокимова Анастасія Андріївна

Український гуманітарний ліцей

Печерський

17,5



Рогов Тарас Дмитрович

Гімназія «Академія»

Святошинський

17,5



Ларченкова Ірина Сергіївна

СЗШ №25

Шевченківський

17,5



Міщенко Олександр Анатолійович

СШ №89

Печерський

17



Слободян Олеся Валентинівна

Гімназія № 143

Оболонський

16,5



Евтушенко Олександра Володмирівна

Гімназія № 143

Оболонський

16,5



Кожара Костянтин Вікторович

СЗШ № 133

Печерський

16,5



Марчук Валерія Олексіївна

СЗШ № 179

Голосіївський

16



Семенов Максим Євгенович

Український гуманітарний ліцей

Печерський

16



Самойленко Ілля Сергійович

Гімназія «Академія»

Святошинський

16



Бабенко Володимир Володимирович

Фінансово-правовий ліцей

Солом’янський

16



Відецька Ніна Володимирівна

Ліцей № 241 «Голосіївський»

Голосіївський

15,5



Янішевська Вікторія Сергіївна

Ліцей № 241 «Голосіївський»

Голосіївський

15,5



Митяй Юрій Олександрович

СЗШ 227

Голосіївський

15,5



Мірецька Євгенія Олександрівна

Гімназія № 136

Дніпровський

15,5



Васюк Микола Миколайович

СЗШ № 179

Голосіївський

15



Колєба Василь Олегович

Ліцей № 241 «Голосіївський»

Голосіївський

15



Іщенко Юрій Вікторович

Ліцей „Наукова зміна”

Дарницький

15



Чемерис Богдан Юрійович

Український гуманітарний ліцей

Печерський

15



Марущак Олексій Юрійович

Ліцей № 241 «Голосіївський»

Голосіївський

14,5



Тремблюк Марія Дмитрівна

СЗШ № 186

Голосіївський

14,5



Гончар Олександр Іванович

Гімназія № 167

Дніпровський

14,5



Климов Віталій Сергійович

Ліцей № 241 «Голосіївський»

Голосіївський

14



Прокопенко Ксенія Валентинівна

Ліцей № 241 «Голосіївський»

Голосіївський

14



Черепанська Вікторія Вадимівна

Гімназія № 136

Дніпровський

14



Лугай Ольга Юріївна

Гімназія № 143

Оболонський

14



Ковтун Анастасія Андріївна

Кловський ліцей № 77

Печерський

14



Руденко Микита Андрійович

Ліцей № 241 «Голосіївський»

Голосіївський

13,5



Марченко Дмитро Петрович

Гімназія «Оболонь»

Оболонський

13,5



Мельник Юрій Олегович

Кловський ліцей № 77

Печерський

13



Мишкіна Світлана Олександрівна

Український гуманітарний ліцей

Печерський

13



Хатнюк Марія Олегівна

СЗШ №230

Святошинський

13



Єгоров Ілля Сергійович

Ліцей №208

Дніпровський

12,5



Бугера Дмитро Олегович

Ліцей № 157

Оболонський

12,5



Яремич Данііл Володимирович

Кловський ліцей № 77

Печерський

12,5



Корєв Ярослав Дмитрович

Гімназія «Престиж»

Шевченківський

12,5



Гетьман Анастасія Володимирівна

Ліцей № 241 «Голосіївський»

Голосіївський

12



Лучніков Юрій Андрійович

СШ №124

Подільський

12



Мигович Михайло Михайлович

Гімназія №178

Солом’янський

12



Найдьон Анна Сергіївна

СШ № 149

Солом’янський

11,5



Кончаковська Анастасія Олександрівна

Гімназія № 167

Дніпровський

11



Бондаренко Богдан Олегович

Ліцей №208

Дніпровський

11



Тюмєнєва Даря Сергіївна

СШ№133

Печерський

10,5



Мишко Анастасія Володимирівна

СЗШ № 15

Голосіївський

10



Созінова Оксана Ігорівна

СЗШ №15

Голосіївський

9,5



Ардашніков Андрій Юрійович

Гімназія № 179

Голосіївський

9



Курбан Софія Олександрівна

Ліцей «Гранд»

Голосіївський

9



Міненко Валентина Олександрівна

СЗШ № 231

Оболонський

9



Бернацька Наталія Петрівна

Гімназія № 191 імені П.Тичини

Дніпровський

8,5



Крайнік Катерина Володимирівна

СЗШ № 179

Голосіївський

8



Абдулкадер Лілія Башарівна

СШ№133

Печерський

5,5
скачать файл



Смотрите также:
Результати ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства м. Київ, 2009 р. 9 Клас
155.61kb.
Завдання ІІІ (міського) етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури
117kb.
Відомості про переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади
126.4kb.
Ііі етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії
87.55kb.
Завдання ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади із зарубіжної літератури 2008-2009 н р
47.88kb.
Список переможців ІІ (міського в м. Харкові) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики І місце
100.23kb.
Завдання IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з основ правознавства
59.96kb.
Завдання теоретичного туру ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання 2011-2012 н р
31.67kb.
План заходів щодо організації та проведення І-ІІ турів всеукраїнської студентської олімпіади 2008/2009 навч року
58.89kb.
Завдання ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології
66kb.
Завдання І (шкільного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури
14.93kb.
Міжнародна олімпіада іт-планета Оргкомітет Всеукраїнської Олімпіади «it-планета україна 2012-2013»
68.67kb.